листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.09.2023


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци 30.09.23.xlsx

Објавено на: 31.10.2023 15:55:43
Документ БР.: DOC_12298-91/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.