листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно член 40 точка 2 од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје го објавува неревидираниот Биланс на успех за 01.01.-30.09.2023 година:


nerevidirani finansiski izvestai Skopski pazar AD Skopje 30-09-2023.xlsx

Објавено на: 30.10.2023 14:10:11
Документ БР.: DOC_12298-38/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.