листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви доставуваме Неревидиран биланс на успех за период од 01,01,2023 год. до 30,09,2023 год.


9 Месечно известување Градски Трговски Центар А.Д. Скопје за 2023 год..xlsx

Објавено на: 30.10.2023 14:12:11
Документ БР.: DOC_12298-40/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.