листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран биланс на успех на ОИЛКО 01.01.-30.09.2023.xlsx

Објавено на: 30.10.2023 14:17:11
Документ БР.: DOC_12298-45/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.