Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание


odluka za notar zapisnicar.jpg
odluka za pretsedavac.jpg
odluka za statutot.jpg
odluka za imenuvanje clen.jpg
odluka za otpovikuvanje.jpg

Објавено на: 30.10.2023 15:12:57
Документ БР.: DOC_12283-132/2023
Урнек: Други одлуки од собрание