листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период од 01,01,2023-30,09,2023 год.


Неревидиран биланс на успех за период од 01,01-30,09,2023 год..xlsx

Објавено на: 30.10.2023 15:42:36
Документ БР.: DOC_12298-47/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.