листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи


Неревидирани неконсолидирани ФИ 01.01-30.09.2023 година.xls

Објавено на: 31.10.2023 09:30:39
Документ БР.: DOC_12298-52/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.