листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните неконсолидирани финансиски извештаи


Образложение кон неконсолидираниот Биланс на успех 01.01-30.09.2023 година.doc

Објавено на: 31.10.2023 09:30:39
Документ БР.: DOC_10191-696/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации