Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон  билансот на успех за периодот 01.01.-30.09.2023г.


Објаснување кон билансон на успех 30.09.2023.docx

Објавено на: 31.10.2023 09:12:27
Документ БР.: DOC_10191-695/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации