листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски известаи за период 01.01.-30.09.2023г.


Ugotur izvestaj za berza 30.09.2023 (1).xls

Објавено на: 31.10.2023 09:55:04
Документ БР.: DOC_12298-53/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.