листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ОКТА АД - Скопје објавува:


9 Месечно известување- ОКТА АД-Скопје - функција на трошоци 2023.xlsx

Објавено на: 31.10.2023 14:11:42
Документ БР.: DOC_12298-58/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.