Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6 од Правилата за котација го објавуваме Образложението за остварените резултати на Димко Митрев а.д Велес

за период од 01.01.-30.09.2023 година


Obrazloz.30.09.23 .pdf

Објавено на: 31.10.2023 14:14:42
Документ БР.: DOC_10191-702/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации