Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2023г до 30.09.203г.


Berza_SLAVEJ_BU_01.01.2023-30.09.2023.xls

Објавено на: 31.10.2023 14:21:42
Документ БР.: DOC_12298-71/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.