Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.203г. до 30.09.2023г.


Obrazlozenie 30.09.23g..doc

Објавено на: 31.10.2023 14:21:42
Документ БР.: DOC_10191-711/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации