Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно член 39 став 5 од правилата за котација доставуваме неревидиран биланс на успех. 


01.01-30.09.2023 MАКЕДОНИЈА ОСИГУРУВАЊЕ .xlsx

Објавено на: 31.10.2023 14:24:42
Документ БР.: DOC_12298-76/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.