листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на неревидираниот биланс на успех за ЗК Пелагонија 01.01-30.09.2023


Образложение на неревидираниот биланс на успех за ЗК Пелагонија 01.01-30.09.2023.doc

Објавено на: 31.10.2023 14:22:42
Документ БР.: DOC_10191-713/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации