листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 31.10.2023 14:23:42
Документ БР.: DOC_12298-75/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.