Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неконсолидиран биланс на успех 01 01 2023-30 09 2023


Неконсолидиран биланс на успех 01 01 2023-30 09 2023.xlsx

Објавено на: 31.10.2023 14:25:42
Документ БР.: DOC_12298-78/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.