листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-30.09.2023 година за Агромеханика АД Скопје.


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (1).xlsx

Објавено на: 31.10.2023 14:25:42
Документ БР.: DOC_12298-79/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.