листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение до берза од Витаминка АД


Obrazlozenie do berza nerevidirani poedinecni finansiski izvestai 01.01.-30.09.2023.pdf

Објавено на: 31.10.2023 15:45:42
Документ БР.: DOC_10191-728/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации