листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание на акционери 01.11.2023г.


Одлуки Собрание акционери 01.11.2023.pdf

Објавено на: 02.11.2023 08:58:27
Документ БР.: DOC_12283-134/2023
Урнек: Други одлуки од собрание