Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски резултати на ДС СМИТХ АД Скопје до 30.09.2023 година.


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 30.09.2023.xls

Објавено на: 03.11.2023 15:21:21
Документ БР.: DOC_12298-95/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.