листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание, закажано на 07.12.2023 година


Јавен повик собрание 07.12.2023 г.doc

Објавено на: 06.11.2023 14:10:42
Документ БР.: DOC_10109-137/2023
Урнек: Јавен повик за собрание