Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Тетекс АД објавува образложение за консолидираните неревидирани резултати за период 01.01-30.09. 2023


Образложение за неревидираните неконсолидирани финансиски извештаи за период 01.01.-30.09.2023.docx

Објавено на: 08.11.2023 15:27:33
Документ БР.: DOC_10191-731/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации