Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН БИЛАНСОТ НА УСПЕХ 01.01.-30.09.2023


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН БИЛАНСОТ НА УСПЕХ 01.01.2023- 30.09.2023.docx

Објавено на: 10.11.2023 14:26:44
Документ БР.: DOC_10191-736/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации