Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидираниот Биланс на успех на 30.09.2023


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН КОНСОЛИДИРАНИТЕ ФИНАССИСКИ ИЗВЕШТАИ 30.09.2023 г.doc

Објавено на: 13.11.2023 14:13:50
Документ БР.: DOC_10191-741/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации