листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолодирани финансиски извештаи 01.01-30.09.2023 година


Неревидирани консолидирани ФИ 01.01-30.09.2023 година.xls

Објавено на: 14.11.2023 15:45:16
Документ БР.: DOC_12298-106/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.