листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидираниот Биланс на успех 01.01-30.09.2023 година


Образложение кон неревидираниот консолидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2023 година.doc

Објавено на: 14.11.2023 15:45:16
Документ БР.: DOC_10191-744/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации