листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на консолидираниот финансиски извештај за групација ЗК Пелагонија АД Битола 30.09.2023


Образложение на консолидираниот финансиски извештај за групација ЗК Пелагонија АД Битола 30.09.2023.doc

Објавено на: 15.11.2023 08:31:59
Документ БР.: DOC_10191-745/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации