Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните консолидирани  финансиски извештаи за период 01,01-30,09,2023 г.


Образложение кон неревидираните финасиски извештаи за период од 01,01-30,09,2023 год..docx

Објавено на: 15.11.2023 14:01:28
Документ БР.: DOC_10191-747/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации