листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Kонсолидиран биланс на успех 01.01.2023-30.09.2023


Kонсолидиран биланс на успех 01 01 2023-30 09 2023f.xlsx

Објавено на: 15.11.2023 14:02:05
Документ БР.: DOC_12298-110/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.