листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Други ценовно чуствителни информации - Макстил АД 


Известување за МБ промена во сопственоста 17.11.2023.pdf

Објавено на: 17.11.2023 15:11:20
Документ БР.: DOC_10191-752/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации