листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Извештаи за ревизорски мислења


1. Ревизорски извештај - зделка со заинтересирана страна - Шарцем.pdf
2. Ревизорски извештај - зделка со заинтересирани страни ТГФ.pdf
3. Ревизорски извештај - Спогодба за присоединување.pdf

Објавено на: 21.11.2023 14:55:47
Документ БР.: DOC_13285-223/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери