листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

ПРЕДЛОГ ОДЛУКА ЗА СОБРАНИЕ


Предлог Одлука за РЕВИЗОР - точка 1(1).doc

Објавено на: 23.11.2023 15:47:32
Документ БР.: DOC_13285-224/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери