листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери


 

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за свикување на Вонредно собрание на акционери

 


Јавен повик за свикување на Вонредно Собрание на акционери ФЗЦ 11 ОКТОМВРИ АД КУМАНОВО.doc

Објавено на: 24.11.2023 14:07:00
Документ БР.: DOC_10109-143/2023
Урнек: Јавен повик за собрание