листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

1.Предлог одлуки за Собрание на акционери.


Предлог Одлука за одобрување на голема зделка и Предлог Одлука за одобрување на зделка со заинтересирана страна.doc

Објавено на: 24.11.2023 14:07:03
Документ БР.: DOC_13285-225/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери