листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-одлуки


Предлог-одлуки.pdf

Објавено на: 11.12.2023 14:05:27
Документ БР.: DOC_13285-226/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери