Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

На одржаното собрание на РЖ ИТШ АД Скопје на 20.12.2023, донесена е одлука за одобрување на зделка со заинтересирана страна


Одлука за одобрување на зделка со заинтересирана страна.pdf

Објавено на: 20.12.2023 14:33:31
Документ БР.: DOC_26453-10/2023
Урнек: Зделка со заинтересирана страна