Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

.


Јавен повик до акционерите за учество на XVIII Собрание на акционери на ОИЛКО КДА Скопје 2024.pdf

Објавено на: 21.12.2023 08:34:57
Документ БР.: DOC_10109-147/2023
Урнек: Јавен повик за собрание