листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

 

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание на акционери одржано на ден 25.12.2023

 


 


02-1868 ОДЛУКА ЗА ОДОБРУВАЊЕ НА ГОЛЕМА ЗДЕЛКА.pdf
02-1867 ОДЛУКА ЗА ОДОБРУВАЊЕ НА ЗДЕЛКА СО ЗАИНТЕРЕСИРАНА СТРАНА.pdf

Објавено на: 26.12.2023 08:53:38
Документ БР.: DOC_12283-140/2023
Урнек: Други одлуки од собрание