листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за избор на Ревизор


ODLUKA REVIZOR 2023.pdf

Објавено на: 29.12.2023 14:34:17
Документ БР.: DOC_12283-141/2023
Урнек: Други одлуки од собрание