Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери


2_Predlog-оdluki.pdf
Godisen Izvestaj za rabotenjeto od Upraven Odbor za 2022.pdf
Izvestaj od Nadzoren Odbor za 2022.pdf
Revizorski izvestaj , finansiski izvestai i godisna smetka za 2022.pdf
Zavrsna Smetka CRM 2022.pdf

Објавено на: 18.01.2024 15:18:27
Документ БР.: DOC_13285-3/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери