Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.-31.12.2023 година.


Триглав финансиски извештаи - 01.01-31.12.2023.xlsx

Објавено на: 30.01.2024 09:44:23
Документ БР.: DOC_26445-2/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.