Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 40 став (5) од Правилата за котација го објавуваме Календарот на настани за Македонски Телеком АД Скопје за 2024 година.


Календар на настани_2024_МКТ_образец.pdf

Објавено на: 31.01.2024 09:50:24
Документ БР.: DOC_10191-93/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации