Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиските извештаи 01.01-31.12.23 


образложение кон финансиските извештаи 01.01-31.12.2023.docx

Објавено на: 14.02.2024 14:11:56
Документ БР.: DOC_10191-112/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации