Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери


Predlog-оdluki od akcioner.docx

Објавено на: 15.02.2024 14:28:32
Документ БР.: DOC_13285-6/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери