Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Комерцијална банка АД Скопје известува дека г-н Горан Антевски, Член на Надзорниот одбор на Банката, се стекна со 100 обични акции издадени од Комерцијална банка АД Скопје.

 

Објавено на: 15.02.2024 15:05:29
Документ БР.: DOC_10191-114/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации