Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани  годишни финансиски извештаи 2023 година 


GC - Trgovija 01.01 - 31.12 2023.xlsx

Објавено на: 26.02.2024 14:13:25
Документ БР.: DOC_26445-12/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.