Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Јануари - Декември 2023


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Јануари - Декември 2023.xlsx

Објавено на: 28.02.2024 09:00:11
Документ БР.: DOC_26445-21/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.