листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.-31.12.2023 година


Банки -6 и 12 - месечно известување-31.12.23.xlsx

Објавено на: 28.02.2024 14:11:34
Документ БР.: DOC_26445-27/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.